Series
Ratings
18
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0