Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
LiveRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0