Movies
Ratings
58
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
JFKRated ★ 5.0
PersuasionRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0