Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
The Great Gye Choon-binRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0