Movies
Ratings
133
Past LivesRated ★ 2.5
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0