Series
Ratings
48
Cat's PleasesRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.5- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.0
- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0