Series
Ratings
132
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
Man Vs BabyRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Evil GeniusRated ★ 3.0
MaidRated ★ 4.5
American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 3.5