Movies
Ratings
668
After YangRated ★ 3.0
Dead RingersRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 3.5
Johnny GuitarRated ★ 4.5
Wild StrawberriesRated ★ 4.0
Winter LightRated ★ 4.5
Autumn SonataRated ★ 4.5
Cries and WhispersRated ★ 5.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Mountains May DepartRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
The Virgin SpringRated ★ 4.0
From the Life of the MarionettesRated ★ 4.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.5
Love HotelRated ★ 3.5
IdaRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 4.0