Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 2.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The HouseRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.0
IncendiesRated ★ 3.0
The ChildRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5