Titles you rated
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.0- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
We Are Peaceful BrothersRated ★ 3.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5- 이혼숙려캠프: 새로고침Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
School-Live!Rated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5