Movies
Ratings
1032
Fair PlayRated ★ 3.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Black AdamRated ★ 1.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The PredatorRated ★ 1.0
UprisingRated ★ 1.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
UgliesRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
Anyone But YouRated ★ 1.0
Madame WebRated ★ 1.0
WonkaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0