Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 2.0
Cunning Single LadyRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
New HeartRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0