Series
Ratings
15- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 5.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5