Series
Ratings
135
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 5.0
LoversRated ★ 4.5- Precious FamilyRated ★ 5.0
Goodbye SoloRated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 0.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
90 Days, Time to LoveRated ★ 4.0
Ghost FriendsRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
On AirRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
ForeverRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5