Titles you rated
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
Doctor Who: The Waters of MarsRated ★ 5.0
Doctor Who: Planet of the DeadRated ★ 5.0
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 5.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Sankarea: Undying LoveRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0