Movies
Ratings
531
Furious 7Rated ★ 4.0
Listen to Your HeartRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 1.5
HancockRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Quiz Show ScandalRated ★ 3.0
Lars and the Real GirlRated ★ 2.0
UltravioletRated ★ 3.0
In Love and the WarRated ★ 3.5
The PacifierRated ★ 3.5
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
InkheartRated ★ 3.0
The Break-UpRated ★ 3.0
The ESP CoupleRated ★ 1.5
Piranha 3DRated ★ 0.5
Two Weeks NoticeRated ★ 3.5- Lady DaddyRated ★ 1.5
LockoutRated ★ 1.5