Titles you rated
The ShiningRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The Running ActressRated ★ 4.5
HerstoryRated ★ 5.0
PawnRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.5