Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 5.0
MashleRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 1.5
UzumakiRated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5