Series
Ratings
82- Ready or Not: TexasRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Space ForceRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 2.0
86Rated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0