Titles you rated
Baby DriverRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Tales of the NightRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 1.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5