Titles you rated
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 1.5
Bring It OnRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0