Movies
Ratings
363
Extreme JobRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
PixelsRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0