Series
Ratings
99
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 5.0
MessiahRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Record of Ragnarok IIRated ★ 3.5
Record of RagnarokRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0