Movies
Ratings
145
The Devil's GameRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Cube ZeroRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0