Series
Ratings
72- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5