Titles you rated
Get OutRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0