Movies
Ratings
863
War of the WorldsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 2.5
GreenlandRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 0.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.5
Baseball GirlRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Operation FinaleRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
FluRated ★ 0.5