Series
Ratings
155
DexterRated ★ 2.5- Kuk HeeRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5
MamaRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
HotelierRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5