Series
Ratings
102
Wonder ManRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
IronheartRated ★ 2.0
Andor Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The SympathizerRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 3.0
EchoRated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.0