Movies
Ratings
85
Django UnchainedRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 5.0- The Wandering MoonRated ★ 5.0
Chihayafuru Part IRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Welcome to the RileysRated ★ 5.0
Wood Job!Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
DriveRated ★ 5.0
Microbe & GasolineRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
Stoner ExpressRated ★ 1.5
FameRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 2.5