Series
Ratings
28
Reply 1997Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0