Series
Ratings
66
Gu Family BookRated ★ 0.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
GhostRated ★ 0.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5