Series
Ratings
57
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0