Series
Ratings
64
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 5.0
Melody of LoveRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
Twinkle TwinkleRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 4.5