Series
Ratings
171
Prison PlaybookRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
At EighteenRated ★ 4.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.0
Seoul Mate 2Rated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0- Why Not? The DancerRated ★ 3.0
Begin Again Season 3Rated ★ 5.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Love Playlist Season 4Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5