Series
Ratings
13
The PenguinRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Should We Kiss FirstRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5