Movies
Ratings
54
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 1.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0