Series
Ratings
114
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5