Movies
Ratings
1257
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
Mishima: A Life in Four ChaptersRated ★ 4.0
HarakiriRated ★ 4.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.5
GORated ★ 4.0
MunichRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Election 2Rated ★ 4.5
DuelRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0