Movies
Ratings
17
New York MinuteRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 2.5
27 DressesRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5