Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5