Movies
Ratings
695
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Miss AmericanaRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0