Series
Ratings
92- The Files of Young Kindaichi Season 3Rated ★ 4.5
Beauty or BeastRated ★ 5.0- TRICK Shinsaku Special 2Rated ★ 5.0
- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 5.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 5.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 5.0
Unsolved CasesRated ★ 5.0- TransparentRated ★ 5.0
Forbidden LoveRated ★ 5.0
A Song to the SunRated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 1.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
BOSSRated ★ 5.0
Orange DaysRated ★ 5.0- TrickRated ★ 5.0
- Stand up!!Rated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0