Titles you rated
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 1.5
Lockwood & Co.Rated ★ 3.5
Comedy RoyaleRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 2Rated ★ 2.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 3.0
We Are Peaceful BrothersRated ★ 1.5
Street Girls FighterRated ★ 2.5- Kirarin RevolutionRated ★ 2.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 2.5- The Genius Paik 2Rated ★ 3.5
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 2.0
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.0
The Genius PaikRated ★ 2.5
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 1.5- Shugo Chara! Party!Rated ★ 2.0