Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Fire of LoveRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
When This Summer is OverRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 2.5