Series
Ratings
34- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.5
The StudioRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0