Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
NovocaineRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 5.0- PilotRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
HoneySweetRated ★ 1.5