Titles you rated
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Ranking of KingsRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Oblivion BatteryRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5