Series
Ratings
55
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5