Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.0
SistersRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 2.0
The Coast GuardRated ★ 2.5
Born To SingRated ★ 1.0
Love On-AirRated ★ 1.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
HarakiriRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Green ZoneRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
Millennium ActressRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 2.5
May DecemberRated ★ 4.5
The Killing of a Chinese BookieRated ★ 4.0